O nás

 

Začiatok existencie a fungovania môjho projektu sa neoficiálne začalo niekedy koncom jesene v roku 2007, kedy som prišiel s nápadom začať robiť designy na tričká a mikiny. Už počas štúdia na vysokej škole som uvažoval nad tým čomu by som sa tak asi mohol venovať po jej ukončení, čo by ma skutočne bavilo a v čom by som mohol dosiahnuť možno aj ak nič iné aspoň osobný úspech z dobre vykonanej práce, či mať niečo viac ako len obyčajnú záľubu. Keďže skate oblečenie mi bolo už od začiatkov štúdia na škole viac než blízke, bolo jasné kam to všetko bude smerovať. 

A tak netrvalo dlho a hneď začiatkom roka toho nasledujúceho sa začalo naplno pracovať, kedy vznikali prvé designy. Možno si každý položí otázku, prečo prichádzam s kompletnou kolekciou grafík až teraz? Čiastočnou odpoveď by mohol byť aj fakt, že ide predovšetkým len o viac ako záľubu, navyše začať niečo tak veľké si vyžaduje nemalé úsilie, aby všetko čo urobím svedčilo aj o kvalite našej práce. 

Ďalším podstatným krokom bolo vymyslieť názov mojej malej manufaktúry a tak vznikol dvojslovný názov, akási slovná hračka, kam sa po pridaní tretieho slova objavi meno človeka, stojaceho za každým jedným designom, ale fungujúceho ešte aj pod prezývkou HogoFogo. 

Toto všetko je len začiatok, začiatok niečoho, čo sa možno postupne vyvinie a naberie omnoho väčšie rozmery a hlavne má určite dobrú perspektívu. Faktom však ostáva, že aj napriek krátkej existencii môjho malého projektu som už stihol dosiahnuť aj nejaký ten úspech v podobe 2. miesta v MEATFLY DESIGN CONTEST 2008, či predaj designu tejto spoločnosti v roku 2010 s názvom POWER alebo aj pozitívne hodnotenia od TOP grafikou venujúcich sa designu tričiek na www.bastard.cz. 

V roku 2012 som sa rozhodol isť cestou cyklistiky a tak vznikol tento e-shop, plný zaujímavých spoluprác s predajcami značiek ako Polygon, Rockmachine, Dartmoor, MRX, Antidote bikes, Mondraker, Ns bikes, Shimano, Sram, Dt swiss, Suntour, XLC, Marzocchi, Rockshox a mnoho ďalších. V tom čase som rozbehol aj montáž bikov na objednávku, ktorá s malými prestávkami trvá dodnes. Okrem ineho je možnosť zabezpečiť aj servis či nastavenie bicykla, alebo sezónnu či posezónnu prehliadku.

Ako aktívny biker stále jazdím, do nedávna ešte ultra AM expedičné výjazdy.  No dnes už viac-menej iba rekreačne. Vyústením týchto aktivít vznikol aj môj osobný projekt " Bikuj svojou cestou" ako ho zvyknem pracovne nazývať " mojamamabikujelepšieakotvojtato", ktorý je lepšie asi raz pozrieť na mojej doméne www.funbiker.sk ako 100krát o ňom počuť.

Viac informácií možno nájsť na https://www.facebook.com/zerohero.sk/ https://www.facebook.com/funbiker.sk https://www.instagram.com/zerohero.sk/ https://www.instagram.com/funbiker.sk/

 

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk WWW.ZEROHERO.SK © 2021