batoh hiking LOAP MUSORO 22 modrý

batoh hiking LOAP MUSORO 22 modrý
batoh hiking LOAP MUSORO 22 modrý
Kód produktu: 43493
Dostupnosť: 3
Cena: 46,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Turistický batoh MUSORO 22 litrov má špeciálny pevný nosný systém s netypickým umiestnením chrbtovej konštrukcie, ktorá je nezávislá na vlastnom batohu. Konštrukciu môžete ľahko vybrať. Tento chrbtový systém sa nazýva AVS a poskytuje najväčšie pohodlie pri odvetrávanie. Batoh totiž neprilieha priamo k telu.

Batoh má 1 hlavnú komoru s obojstranným zapínaním na zips, 2 sieťové vrecká, 1 predné vrecko na zips a 1 vnútorné vrecko v hlavnej komore.

Dôležitými a veľmi cennými prvkami sú aj bočné kompresné popruhy, ktorými môžete batoh uťahovať , prsné spojka, bedrový pás, anatomicky tvarované popruhy a integrované pláštenka, ktorá bude chrániť obsah batohu v daždivých dňoch.

Je vhodný pre cyklistov, na turistiku alebo dokonca skialpinizmus. Hmotnosť 920 g Materiál 840D Nylon Dobby, Bulltech Chrbtový systém AVS Popruhy anatomicky tvarované ramenné popruhy, prsné spojka, bočné kompresné popruhy, bedrový pás. Vrecká 2 sieťované bočné vrecká, 1 predné vrecko na zips, 1 vnútorné vrecko v hlavnej komore. Zipsy obojstranné zipsy. Ďalšie integrovaná pláštenka

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk WWW.ZEROHERO.SK © 2021