O nás

 

Začiatok existencie a fungovania môjho projektu sa neoficiálne začalo niekedy koncom jesene v roku 2007, kedy som prišiel s nápadom začať robiť designy na tričká a mikiny. Už počas štúdia na vysokej škole som uvažoval nad tým čomu by som sa tak asi mohol venovať po jej ukončení, čo by ma skutočne bavilo a v čom by som mohol dosiahnuť možno aj ak nič iné aspoň osobný úspech z dobre vykonanej práce, či mať niečo viac ako len obyčajnú záľubu. Keďže skate oblečenie mi bolo už od začiatkov štúdia na škole viac než blízke, bolo jasné kam to všetko bude smerovať. 

A tak netrvalo dlho a hneď začiatkom roka toho nasledujúceho sa začalo naplno pracovať, kedy vznikali prvé designy. Možno si každý položí otázku, prečo prichádzam s kompletnou kolekciou grafík až teraz? Čiastočnou odpoveď by mohol byť aj fakt, že ide predovšetkým len o viac ako záľubu, navyše začať niečo tak veľké si vyžaduje nemalé úsilie, aby všetko čo urobím svedčilo aj o kvalite našej práce. 

Ďalším podstatným krokom bolo vymyslieť názov mojej malej manufaktúry a tak vznikol dvojslovný názov, akási slovná hračka, kam sa po pridaní tretieho slova objavi meno človeka, stojaceho za každým jedným designom, ale fungujúceho ešte aj pod prezývkou HogoFogo. 

Toto všetko je len začiatok, začiatok niečoho, čo sa možno postupne vyvinie a naberie omnoho väčšie rozmery a hlavne má určite dobrú perspektívu. Faktom však ostáva, že aj napriek krátkej existencii môjho malého projektu som už stihol dosiahnuť aj nejaký ten úspech v podobe 2. miesta v MEATFLY DESIGN CONTEST 2008, či predaj designu tejto spoločnosti v roku 2010 s názvom POWER alebo aj pozitívne hodnotenia od TOP grafikou venujúcich sa designu tričiek na www.bastard.cz. 


FRUIT OF THE LOOM 

Je značka, ktorú netreba určite nikomu podrobne predstavovať. Ak by sa náhodou aj niekto taký našiel, čo o nej ešte nič nepočul, je na tej správnej adrese. Fruit of the loom je značka určená okrem iného aj na reklamné účely, ale jej využitie je samozrejme omnoho širšie. Jedným z príkladov je aj táto stránka a to čo ponúka. Už na prvý pohľad a samozrejme aj dotyk si každý uvedomí, že produkty vyrábané touto značkou sú veľmi kvalitné a to nielen materiálovým zložením, dizajnom, kvalitou šitia či rozmanitým farebným výberom, ale v neposlednej rade i širokou ponukou sortimentu, to všetko garantované dlhoročnými skúsenosťami v danom obore. A tak niet divu, že som sa rozhodol práve pre ňu. 

 

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk ZEROHERO.SK © 2019